İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Kazdağı Natura Otel
Kazdağı Natura Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Gökyüzü Butik Otel Gökyüzü Hotel Odadan Deniz Manzaralı Otel KazdağlarıGözyüzü Otel Odası GüreGözyüzü Otel  Restoranı Güre RestoranlarıGökyüzü Otel Havuz ve Deniz Manzarası

Puanlama

Mevki

Güre Köyü

Statü

Butik Otel

Kapasite

15 Oda 42 Yatak

Gökyüzü Butik Otel

Yaz tatili olsun, sömestr olsun, farklı tatil zamanları olsun insanların dinlenmeye ve eğlenmeye ihtiyaçları vardır. Bu tip zamanlarda tatil mekanı seçimi ile otel tercihi çok büyük öneme sahiptir. Butik Gökyüzü Otel de bu anlamda dikkat çeker.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Otelİkizler Konuk Evi
Sonraki Otel »Zeushan Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Gökyüzü Butik Otel Oda Özellikleri

Toplam 15 odası olan otelin komple kiralama durumlarında oda sayısı 12’ye kadar çıkmaktadır. Her odada 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet çift kişilik çekyat bulunur. Yani anne, baba ile çocukları rahatlıkla bu odalarda kalabilir. Her odada klima, TV, uydu yayını, mini bar seçenekleri yer almaktadır.

Gökyüzü Butik Otel Çevre Aktiviteleri

Kazdağları’na yürüyüşe çıkmak, dağlara doğru safari yapmak mümkündür. Termal kaplıcalarda da kişinin kendisi için harika vakitler geçirmesi olasıdır. Yeşil alanlarda piknik, yürüyüş ve serbest gezinme yasak değildir, insanlar da bundan dolayı söz konusu oteli severler.

Yeme – İçme

Kahvaltı ile akşam yemeği fix menüde yazar.Bu menülerde kahvaltı ile öğle yemeği ücretsizdir. Aynı zamanda diğer öğünler için otelle görüşmek gerekir.

Gökyüzü Butik Otel Konumu

Otel konum itibariyle Edremit Körfezi’ni tepeden gören bir pozisyondadır. Denize olan mesafe 400 metredir. Kazdağları otelleri arasında Güre’de yer alan otellerden birisidir Gökyüzü Butik Otel. Muhteşem manzarası sayesinde hem Kaz Dağı’nı hem de eşsiz güzellikteki körfezi aynı anda seyredebilirsiniz.

Gökyüzü Butik Otel’e Ulaşım

Körfez Havaalanı için 15 km mesafe vardır. Bu nedenle de sunulan hizmetler öne çıkar. Hem güvenli, hem de keyifli şekilde otele geldikten sonra istenilen her şey yapılabilir.

Şimdi siz de tatil fırsatlarınızı Kazdağları’nda değerlendirebilir, çok daha kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Gökyüzü Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?