İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Kazdağı Natura Otel
Kazdağı Natura Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
İkizler Konuk Evi İkizler Konuk Evi Otel Odasıİkizler Konuk Evi Deniz Manzarası

Bölge

Kazdağları

Mevki

Tahtakuşlar Köyü

Statü

Butik Otel

Kapasite

12 Oda 35 Yatak

İkizler Konuk Evi

En güzel konaklama imkanlarının sunulduğu Kazdağları otelleri arasında İkizler Konuk Evi sıkça tercih edilen bir mekan olarak öne çıkar. Hem havası, hem de doğası ve diğer nitelikleri ile turist çeken bölgede bu adreste kalmak sizi de memnun edecektir.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Zeushan Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

İkizler Konuk Evi Odalarının Özellikleri

Tesisteki odalar arasında deniz manzaralı seçenekler de vardır. Standart odaların yanı sıra balayı odaları da misafirlere sunulmaktadır.

İkizler Konuk Evi Çevre Aktiviteleri

Kazdağları için çeşitli gezi turları yer alırken, daha pek çok farklı etkinlik ile beraber doğa yürüyüşleri de gerçekleştirilebilir. Kazdağları otelleri arasında Kaz Dağı ve deniz manzarası aynı anda olan ender konaklama tesislerinden bir tanesidir.

Yeme – İçme

Kahvaltı olarak geleneksel köy kahvaltısı veren ve bunu da deniz manzaraları bir ortamda sunan otel, gözleme servisi de yapmaktadır. Öte yandan mekanda bulunan tereyağı, peynir, ayran gibi gıdalar da doğrudan tesisin ineklerinden elde edilen sütle yapılmaktadır. Yumurtalar tesisin kendi tavuklarından, sebze ve meyveler ise tesisin bahçelerindendir. Doğal, katkısız bir yemek hizmeti verilmektedir.

İkizler Konuk Evi Konumu

Kazdağları‘nın eteklerinde kurulu olan Tahtakuşlar Köyü, tesise ev sahipliği yapar. Etrafında zeytin ağaçları olan tesis, Ege Denizi’ni de kuş bakışı görmektedir. Tesisin manzarası muhteşemdir.

İkizler Konuk Evi Ulaşım

Körfez havaalanı 15 km uzakta yer aldığı için kullanılabilirken, İstanbul ve Ankara’dan da direk uçuş seferleri tercih edilebilir. İstanbul’a olan mesafe 450 km, Ankara’ya olan mesafe 630 km, İzmir’e olan mesafe ise 200 km’dir.

İndirim – Erken Rezervasyon

Eğer çocuğunuz 0-6 yaş aralığında ise ücretsiz konaklama hakkını kullanabilirken, 6-12 yaş arası çocuklar için ise %50 indirim söz konusudur.

Bu sayfada yer alan bilgiler İkizler Konuk Evi hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?