İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Kazdağı Natura Otel
Kazdağı Natura Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet

Kaz Dağları, tatil yapmak ve sağlıklı yaşamak için çok uygundur. Kazdağları tatil yerleri arıyorsanız Kazdağları otelleri sizlerle...

Kaz Dağları Tatil Yerleri

Kaz Dağları Tatil Yerleri

Kazdağları pek çok insanın tatil yapmak için tercih ettiği başlıca rotalar arasında bulunur. Kazdağları Çanakkale’de bulunmakla birlikte, yeşile aşık olan ve doğa ile iç içe yaşamak isteyen kişiler, bu yöreyi ziyaret etmekte ve tatil yapmayı amaçlamaktadır.

Kaz Dağları Çok Sayıda Otele Sahip

Bölge, niteliği itibari ile pek butik otelin yer aldığı bir alanda bulunmuştur. Her yıl binlerce sayıda insan buraya doğa ile baş başa kalmak için ya da bölgede üretilmiş olan has zeytin yağını satın almak amacı ile buraya gelmektedirler. Herkesin bütçesine göre farklı fiyatlardan oteller yer almaktadır. Dolayısı ile bu alanda tatil yapacaksanız kesenize bir otel bulmanız mümkündür.

Kazdağı Köyleri

Kazdağları eteklerinde etrafında kümelenmiş birçok yerleşim birimine de ev sahipliği yapmaktadır. Kişiler yaz ve kış mevsimlerinde buraya gelerek hiç olmadığı kadar eğlenceli zaman geçirmekte, yeni yerler keşfetmekte ve kendilerini doğaya bırakmaktadırlar. Bu bölge, yürüyüş yapmak isteyen kişiler için de ideal yollar arasında bulunur. Her türlü keçi yolunun bulunmuş olduğu bölge, ağır ya da hafif tempoda yürüyüş yapmak isteyenlerin ideal tercihleri arasında yer almaktadır.

Mıhlı Çayı

Köy Evleri İdeal

Bölgede halk ile iç içe kalmak ve yaşam tercihlerini görmek istiyorsanız, otellerden daha küçük ücretler ödeyerek köy evlerinde de kalmanız mümkündür. Bölge yerlileri sizin için elinden gelen misafirliğin en iyisini göstermekle beraber, burada piknik yapmak için de pek çok bölge bulunmaktadır. Özellikle Mıhlı Çayı, Afrodit Kaplıcası gibi çok sayıda doğal şifa merkezinde de yüzmeyi tercih edebilir, bu sayede kendinizi yenileyebilirsiniz. Kaz Dağları’nda birçok köy bulunmakla beraber, her birinin ayrı ayrı özelliklerinin olduğu da dikkati çeken detaylar arasında bulunmaktadır. Siz de bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Haber Adatepe Köyü
Sonraki Haber » Yeşilyurt Köyü

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?