İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Kazdağı Natura Otel
Kazdağı Natura Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet

Kazdağları’nda yapılabilecek birçok aktivite bulunuyor. Kazdağları’nda bisiklet, jeep safarii, yürüyüş turları düzenleniyor. Kazdağları otelleri sizleri bu turlara dahil edebilir.

Kazdağları Aktiviteler

Kazdağları Aktiviteler

Kazdağları Otelleri tatile ihtiyacı bulunanların ruhuna ihtiyacı olan dinginliği sağlayacaktır. Hareketli bir tatili dileyenler için pek çok aktiviteler, turlar ve alternatifler de mevcut bulunmaktadır. Ege’deki yiyeceklerin doğal oluşu üstüne hizmet kalitesiyle birleşince ziyaretçileri için yeniden uğramadan geçemeyecekleri bir yer halini almıştır. Özellikle günlük işlerin koşuşturmalarından yorulanları fazlasıyla memnun edecek bir yerdir Kazdağları. Ulaşım vasıtaları oldukça fazladır. Otel fiyatları hizmet kalitesine göre uygun denilebilecek bir düzeyde olup, bütçenizi sarsacak seviyede de değildir.

Kazdağları Otelleri

Türkiye’de nadir bulunacak doğal güzelliklerinden birisidir Kazdağı. Kazdağları’nda yürüyüş yapmak, bol oksijenli havası ile şehirden kaçarak biraz nefes almak isteyenler için vazgeçilmez bir aktivitedir. Son zamanlarda havasıyla, şifalı sularıyla ve doğal güzelliğiyle göz dolduran tatil yerlerinden birisi olmuştur. Kaz Dağları otelleri mevsim farkı gözetmeksizin yılın her gününde açık bulunmaktadır. Bunun sebebi Kaz Dağları’nda her mevsimin ayrı bir güzelliği olmasıdır. Konakladığınız odaların doğayla uyumu ve çam kokusuyla uyumak, ilk zamanlar başınızı döndürse de 24 saat geçmeden bu hava değişimine ve oksijene alışmış olacaksınız.

Akçay ve Kazdağları

Akçay, Edremit ilçesine bağlı olan şirin bir beldesi iken, Balıkesir Büyükşehir olduktan sonra mahalle statüsüne alınmıştır. Şimdi birçok oteliyle öne çıkan tatil beldesi özellikle de yerli turistleri çekmektedir. Ayrıca Akçay Otelleri birçok aktivite ve turlar düzenliyorlar.

Kazdağları’nda Aktiviteler

Kazdağı Milli Parkı’nda kişilerin yanında rehber bulunmadan gezmeleri mümkün değildir. Rehber eşliğinde aileniz, akrabalarınız veya tatile birlikte çıkmış olduğunuz sevdiklerinizle doğa yürüyüşü diğer adıyla trekking yapabilmekte ve kısmen de olsa vahşi hayvanları seyredebilmek için Kazdağları jeep safari turları da düzenlenmektedir. Ayrıca Adatepe Köyü, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi ile şelalelerin gezilerek görüleceği turlara gidilmesi de imkan dahilindedir.

Kazdağları Temiz Havasıyla Sizleri Büyüleyecek

Edremit Akçay’a manzara karşısında balık yemek için gidilmesi de güzel bir alternatif olmaktadır. Ayrıca Kazdağları Otelleri yakınlarında mevcut olan termal sulara giderek termal havuzlar, spalar, masajlar, hamamlar, fizik tedavi ve spor faaliyetlerinden faydalanılması da rahatsızlık yaşayanlar için şifa kaynağı olabilmektedir. Temiz hava ve oksijen tutkunları için birebir olan bu güzellikler eşliğinde yapılan aktiviteler, doğayı sevenleri yormayarak, iyi bir dinlenme sağlamaktadır. Kazdağları bisiklet turu da yürüyüş yerine bisiklete binmeyi tercih edenler için yapılabilecek güzel aktiviteler arasında yerini almaktadır.

Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Haber » Yeşilyurt Köyü

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?