İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Kazdağı Natura Otel
Kazdağı Natura Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet

Kızılkeçili Köyü hakkında bilgi arıyorsanız, Kazdağları Otelleri arıyorsunuz demektir. Kızılkeçili Köyü ile ilgili ne varsa bu yazıda sizlerle.

Kızılkeçili Köyü

Kızılkeçili Köyü

Köy hayatını özlemeyen bir insan neredeyse yoktur. Özellikle köylerden şehirlerde çalışmak için taşınmış olan insanlar için bu özlem oldukça yüksek miktarlardadır. Bozulmamış doğası ve muhteşem bitki örtüsüyle Kızılkeçili Köyü kesinlikle çok iyi bir tatil alternatifini sizlere sunabilir. Ayrıca içerisinde ki tamamen doğa ile iç içe kurulmuş olan oteller sizi en iyi şekilde ağırlamak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Kazdağları’nın eteğinde bulunan Kızılkeçili Köyü o bölgenin incisi olma niteliği taşımaktadır. Dışarıdan sessiz ve sakin bir köy gibi görünmesinin yanında ünlü teknik direktörlerin ve ünlü şarkıcıların tatillerini geçirdikleri huzurlu bir köydür. İş dünyasının ünlü isimleri de kafa dinlemek için tatil zamanlarında köyde otelde kalarak doğa ile iç içe olmanın keyfini yaşarlar.

Kızılkeçili Köyü’nün Doğası

Zeytin ve incir ağaçları ile örülü yolları bulunan Kızılkeçili Köyü doğanın tüm harikalarını neredeyse içerisinde barındıran bir ortamı sizin için sağlamaktadır. Ayrıca Kızılkeçili Köyü’ne yakın civarlar da birçok piknik alanı bulunmaktadır. Özellikle piknik ve mangalın uyumuna bayılıyorsanız Kızılkeçili Köyü’nde doğayla iç içe bir mangal keyfi yapmak sizin hakkınız. Ayrıca köy kahvesinde içeceğiniz bir çayın tadını şehirde marketten alıp demleyeceğiniz hiçbir çay vermez.

Kızılkeçili Köyü Yemekleri

Özellikle sehir yaşamından uzaklaşmak isteyenler için birebir olan Kızılkeçili Köyü tamamen manyetik ve radyasyonlu alandan izole olmuş bir köydür. Temiz hava deposu olarak niteleyebileceğimiz Kızılkeçili Köyü’nde her aldığınız nefesle tekrar doğuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Ayrıca her sabah köy haklının doğal olarak yetiştirdiği kahvaltılıklarla yapacağınız kahvaltıyla kendinizi daha dinamik ve güçlü hissedeceksiniz. Bunun yanında tamamen Kazdağları’nda otlatılan hayvanların etinin lezzetini asla unutamayacaksınız. Taze olarak sağılmış bir sütle ise kendinizi şımartmayı sakın ihmal etmeyin.

Kızılkeçili Köyü Nerede?

Kızılkeçili Köyü, Balıkesir Edremit’in bir mahallesi olarak geçmektedir. Denize, Hasanboğuldu Göleti’ne ve Sütüven Şelalesi’ne 3 km mesafede yer alan köy, doğal hayatı ile öne çıkmaktadır.

Kazdağı Natura Otel

Kazdağı Natura Otel, bir diğer adıyla İda Natura Otel Kızılkeçili Köyü içerisinde yer alan tek oteldir. Kazdağları otelleri arasında da önemli bir yere sahip olan otel köy halkını da kalkındırmaktadır.

Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Haber » Yeşilyurt Köyü

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?