İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Kazdağı Natura Otel
Kazdağı Natura Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Zeushan Otel Zeushan Adatepe Köyü Restoran KazdağlarıZeushan Otel Adatepe RestoranıZeushan Adatepe Otelleri Otel OdasıZeushan Otel Adatepe Otelleri Aşk HikayesiZeushan Otel Bahçesi Adatepe KöyüZeushan Otel Şöminesi

Bölge

Kazdağları

Mevki

Adatepe Köyü

Statü

Butik Otel

Kapasite

5 Oda 13 Yatak

Zeushan Otel

Tatil zamanını Kazdağları ve çevresinde geçirmek isteyen herkes için en iyi otel seçenekleri ön plana çıkarken, bu noktada mutlaka ki Zeushan Otel birçok avantajı ile dikkat çekmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelGökyüzü Butik Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Zeushan Otel Oda Özellikleri

Odaların gerek Osmanlı, gerek ise Rum tarzına göre dekore edilmesi estetik anlamda otele değer katarken, otantik görüntü ile konfor veren eşyaların kullanılması aynı anda gerçekleşmektedir. 4 double oda ve 1 triple oda tesiste yer alır.

Standart olarak her odada saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak suyu olan özel banyo, doğal zeytin sabunları ve özel dokunmuş Bursa havluları yer almaktadır. Misafirlere her daim en kaliteli ürünler ile hizmet sağlanmaktadır.

Zeushan Otel Çevre Aktiviteleri

Otelde kalınan süre boyunca Adatepe köy gezileri yapılabilirken, Assos ile çevresindeki çeşitli yerlere turlar da gerçekleştirilebilir.

Yeme – İçme

Türk usulü kahvaltı ile güne harika bir başlangıç yapılabilirken, açma, börek, poğaça ve reçeller de sofraya eşlik etmektedir. Akşam yemeklerinde ise Ege usulü zeytinyağlı ev yemeklerine yer verilmektedir.

Zeushan Otel Konumu

Zeushan Otel Kazdağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Konum olarak da Adatepe Köyü’ne bağlıdır. Kazdağları otelleri arasında Adatepe Köyü içerisinde yer alan ender otellerden bir tanesidir Zeushan Butik Otel.

Zeushan Otel Ulaşımı

Adatepe Köyü’ne ulaşmak için Çanakkale’nin Küçükkuyu Beldesi’ne geldikten hemen sonra Kazdağları istikametine dönmek yeterlidir.

Eğer siz de şehrin gürültüsünden uzak birkaç gün geçirmek istiyorsanız konforlu ve otantik bir seçenek olan Zeushan Otel’e gelebilir ve bu şirin, tatlı ve kaliteli yerde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Zeushan Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?